HiFi Vision 3.5

HiFi Vision to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. HiFi Vision powstało w studiu firmy Brieden Verlag.

Liczba pobrań: 1420
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Brieden Verlag
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HiFi Vision to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. HiFi Vision zostało stworzone przez firmę Brieden Verlag.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Luxe Interiors + Design Magazine oraz Sailing Today Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: