Holo Launcher Plus 1.1

Holo Launcher Plus to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Za stworzenie Holo Launcher Plus odpowiedzialna jest firma Mobint Software.

Liczba pobrań: 827
Cena/licencja: 13,83 zł
Producent/dystrybutor
Mobint Software
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Holo Launcher Plus to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe Holo Launcher Plus zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mobint Software.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Friendcaster Pro for Facebook oraz Aerobiczna Szóstka Weidera PRO.

Ocena:
Twoja ocena: