Hot Bike 1.1

Hot Bike to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Hot Bike powstało w studiu firmy Source Interlink Media LLC.

Liczba pobrań: 441
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Source Interlink Media LLC
Rozmiar: 16 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Hot Bike to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Hot Bike zostało stworzone przez firmę Source Interlink Media LLC.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić The New Yorker Magazine oraz Harper's Bazaar UK.

Ocena:
Twoja ocena: