HP HDX X18-1024CA Premium Notebook TV Tuner Expresscard Driver 2

HP HDX X18-1024CA Premium Notebook TV Tuner Expresscard Driver 2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Liczba pobrań: 410
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP HDX X18-1024CA Premium Notebook TV Tuner Expresscard Driver 2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz HP HDX X18-1024CA Premium Notebook TV Tuner Expresscard Driver 2, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19 lub Asrock H67M-GE BIOS 2.10. Aplikacja HP HDX X18-1024CA Premium Notebook TV Tuner Expresscard Driver 2 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: