HP Pavilion HDX9204XX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0.

HP Pavilion HDX9204XX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 264
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP Pavilion HDX9204XX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel Management Engine Interface 8.0.0. i ASUS Nvidia Display Driver 296.64 for Windows 8 x64. Programiści INTEL zadbali, by HP Pavilion HDX9204XX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: