HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A

HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 541
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus P8Z77-I DELUXE PC Diagnostics Utility 1.2.4 czy Lenovo ThinkCentre M90 Intel SSD Firmware Update Tool. Programiści NVIDIA zadbali, by HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: