HP Pavilion HDX9316TX Wireless Assistant Utilty 3.00

HP Pavilion HDX9316TX Wireless Assistant Utilty 3.00 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 344
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP Pavilion HDX9316TX Wireless Assistant Utilty 3.00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal i ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Realtek LAN Driver 7.48.823.2011 for. Programiści Others zadbali, by HP Pavilion HDX9316TX Wireless Assistant Utilty 3.00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: