HWiNFO 32 Portable v3.58-913

HWiNFO 32 to doskonały program do wykrywania sprzętu zainstalowanego w Twoim komputerze. Oprócz podstawowych funkcji "rozpoznawczych" aplikacja oferuje kompleksowe monitorowanie podzespołów komputerowych, kilka podstawowych benchmarków, generowanie raportów i eksport do plików tekstowych CSV i XML.

Liczba pobrań: 359
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Martin Malík
Rozmiar: 2.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HWiNFO 32 Portable to doskonały program do wykrywania sprzętu zainstalowanego w Twoim komputerze. Oprócz podstawowych funkcji "rozpoznawczych" aplikacja oferuje kompleksowe monitorowanie podzespołów komputerowych, kilka podstawowych benchmarków, generowanie raportów i eksport do plików tekstowych CSV i XML.

HWiNFO 32 Portable rozpoznaje zainstalowany w komputerze procesor, pamięć RAM, rodzaj płyty głównej, kartę graficzną czy monitor. Umożliwia sprawdzanie temperatury na poszczególnych urządzeniach czy nawet porównywanie wyników testów wydajności z komputerami innych użytkowników programu. W HWiNFO 32 Portable baza urządzeń jest aktualizowana często i zawiera znakomitą większość dostępnych na rynku produktów.

Ocena:
Twoja ocena: