iLauncher 2.1.11

iLauncher to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z iLauncher dzięki zaangażowaniu pracowników suckgamoni.

Liczba pobrań: 790
Cena/licencja: 6,87 zł
Producent/dystrybutor
suckgamoni
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iLauncher to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. iLauncher zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio suckgamoni.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.1.11. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić BLN control - Pro oraz Tasker.

Ocena:
Twoja ocena: