iMagazine.pl 1.5

iMagazine.pl to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie iMagazine.pl odpowiedzialna jest firma iMagazine.

Liczba pobrań: 1074
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
iMagazine
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iMagazine.pl to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio iMagazine.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Le Monde diplomatique, English edition oraz HBR PL.

Ocena:
Twoja ocena: