Inc. Magazine 2.9.3

Inc. Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Inc. Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mansueto Ventures LLC.

Liczba pobrań: 1219
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Mansueto Ventures LLC
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Inc. Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Inc. Magazine zostało stworzone przez firmę Mansueto Ventures LLC.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.9.3. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Futbol Live - Tygodnik Kibica oraz Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics.

Ocena:
Twoja ocena: