Intel Graphics Media Accelerator Driver 10.1

Intel Graphics Media Accelerator Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 505
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 114 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel Graphics Media Accelerator Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Intel Graphics Media Accelerator Driver jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby NVIDIA AutoCAD Performance Driver 18.1.6 for XP/Vista/Win7 32-bi czy Asrock H77 Pro4-M Extreme Tuning Utility 0.1.189. Intel Graphics Media Accelerator Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: