Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048

Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Iriver.

Liczba pobrań: 568
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Iriver
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Iriver.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite R850 Intel MEI Driver 7.1.52.1176 i Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac. Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: