Intelligent Life 1.3

Intelligent Life to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Intelligent Life odpowiedzialna jest firma The Economist.

Liczba pobrań: 685
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Economist
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intelligent Life to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Intelligent Life to aplikacja wprowadzona na rynek przez The Economist

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.3.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Astronomy Magazine oraz Flying Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: