ISLANDS Magazine 2.6.6

ISLANDS Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie ISLANDS Magazine odpowiedzialna jest firma Bonnier Corporation.

Liczba pobrań: 584
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Corporation
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ISLANDS Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. ISLANDS Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.6.6. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Light It Digital Magazine oraz Nikon Pro.

Ocena:
Twoja ocena: