Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I 4.2.5

Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd

Liczba pobrań: 802
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I odpowiedzialna jest firma Tri Active Media Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.2.5 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Farmacja Praktyczna oraz NYTimes.

Ocena:
Twoja ocena: