Jmeter 2.5

JMeter to napisane w Javie oprogramowanie open source. Narzędzie zostało opracowane do przeprowadzania testów funkcjonalnych i wydajnościowych. Pierwotnie stworzono je do testowania aplikacji webowych, a następnie poszerzono o inne funkcje testowe.

Liczba pobrań: 1345
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Apache.org
Rozmiar: 21.19 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jmeter to napisane w Javie oprogramowanie open source. Narzędzie zostało opracowane do przeprowadzania testów funkcjonalnych i wydajnościowych. Pierwotnie stworzono je do testowania aplikacji webowych, a następnie poszerzono o inne funkcje testowe.

Jmeter może być używane do testów wydajności zarówno na zasobach statycznych, jak i dynamicznych (pliki, serwlety, skrypty Perl, obiekty Java, bazy danych, serwery FTP i inne). Może być wykorzystane do symulowania dużego obciążenia na serwerze, w sieci lub obiekcie – przy testowaniu ich wytrzymałości albo analizowaniu całkowitej wydajności pod różnymi typami obciążeń. Można wykorzystać je do graficznej analizy wydajności lub do testu zachowania serwera /skryptu/obiektu pod dużym obciążeniem. Twórca aplikacji jest The Apache Software Foundation.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Jmeter

Windows: