Kaspersky TDSSKiller Portable 2.8.16.0

Kaspersky TDSSKiller Portable jest on skanerem i likwidatorem zagrożeń typu rootkit, bootkit. Doskonałe narzędzie wsparcia dla głównego antywirusa.

Liczba pobrań: 1317
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Kaspersky Lab
Rozmiar: 332 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kaspersky TDSSKiller Portable to program znanego producenta aplikacji antywirusowych. Jak nie trudno się domyślić, ma on za zadanie ochronę naszego systemu operacyjnego, a konkretnie wykrycie i usunięcie znajdujących się w nim zagrożeń typu rootkit. Są to szczególnie niebezpiecznie szkodniki, które modyfikuje funkcje API i potrafi ukrywać ważne klucze rejestru. Nadto potrafi zainstalować w systemie niewidzialne napędy. TDSSKiller posiada wysoką wydajność. Mamy tu wygodny interfejs graficzny, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na programach antywirusowych oczyszczą system z zagrożeń. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.

Kaspersky TDSSKiller wykrywa zagrożenia z rodziny Rootkit.Win32.TDSS, bootkity i rootkity. Po uruchomieniu jej następuje skanowanie systemu, a w przypadku znalezienia szkodnika rozpoczyna się jego usuwanie. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji i poprawek.

Ocena:
Twoja ocena: