Konsolowiec 1.0

Konsolowiec to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Konsolowiec powstało w studiu firmy Magazyn Konsolowiec.

Liczba pobrań: 879
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magazyn Konsolowiec
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konsolowiec to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Konsolowiec odpowiedzialna jest firma Magazyn Konsolowiec.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa oraz iGIZMO Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: