KUCHNIA Magazyn dla smakoszy 1.0

KUCHNIA Magazyn dla smakoszy to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. KUCHNIA Magazyn dla smakoszy powstało w studiu firmy AGORA SA.

Liczba pobrań: 666
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AGORA SA
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

KUCHNIA Magazyn dla smakoszy to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie KUCHNIA Magazyn dla smakoszy odpowiedzialna jest firma AGORA SA.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The Vision Magazine oraz Watch Journal Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: