L'Abbaye des Morts / The Abbey of Death 1.1

L'Abbaye des Morts / The Abbey of the Death to świetna platformówka wykonana w stylu retro. Sterujemy tu pewnym katarem, który uciekając przed templariuszami trafia do ponurego opactwa...

Liczba pobrań: 846
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Locomalito
Rozmiar: 1.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

L'Abbaye des Morts (wydana także pod nazwą The Abbey o Death) to świetna gra platformowa wykonana w stylistyce gier retro. Sterujemy tu pewnym katarem, który uciekając przed templariuszami trafia do ponurego opactwa. Rządzi tu zło, a jedyną szansą na pokonanie samego diabła jest zebranie dwunastu krzyży. Rozsiane są one po kilkunastu planszach, gdzie spotkamy takie niebezpieczeństwa jak mroczni rycerze, nietoperze, kapiący kwas, szkielety, a nawet smok i Śmierć. Gameplay L'Abbaye des Morts może zająć nieco czasu, zwłaszcza, że do niektórych komnat możemy dostać się przez ukryte przejścia, których odnalezienie może sprawić nieco trudności.

L'Abbaye des Morts to prawdziwa gratka dla miłośników gier z czasów 8-bit. Mamy tu nawet soundtrack specjalnie brzmiący jak muzyka z tamtych produkcji. Odpowiada za nią Gryzor87.

Ocena:
Twoja ocena: