Latarka - Tiny Flashlight ®

Latarka - Tiny Flashlight ® to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Latarka - Tiny Flashlight ® może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Nikolay Ananiev

Liczba pobrań: 1445
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Nikolay Ananiev
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Latarka - Tiny Flashlight ® to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Latarka - Tiny Flashlight ® zostało stworzone przez firmę Nikolay Ananiev.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji . Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić FuelLogPro License Key oraz SystemPanel App / Task Manager.

Ocena:
Twoja ocena: