Lenovo ThinkCentre A30 High Rate WLAN Driver 1.7.37

Lenovo ThinkCentre A30 High Rate WLAN Driver 1.7.37 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHER NETWORK CARDS.

Liczba pobrań: 385
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHER NETWORK CARDS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A30 High Rate WLAN Driver 1.7.37 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma OTHER NETWORK CARDS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A30 High Rate WLAN Driver 1.7.37, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania FX DocuPrint C2428 lub ColorPlus PDF Printer Driver. Lenovo ThinkCentre A30 High Rate WLAN Driver 1.7.37 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: