Lenovo ThinkCentre A52 Intel LAN Driver / Application 10.0

Lenovo ThinkCentre A52 Intel LAN Driver / Application 10.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 339
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre A52 Intel LAN Driver / Application 10.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A52 Intel LAN Driver / Application 10.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre Edge 71z Realtek LAN Driver 7.037.1229.2010 f lub HP G5040EA Notebook Conexant Audio Driver 4.15.0.50 A for Vista6. Programiści INTEL zadbali, by Lenovo ThinkCentre A52 Intel LAN Driver / Application 10.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: