Lenovo ThinkCentre Edge 72z USB Drive UEFI BIOS F6KT18A

Lenovo ThinkCentre Edge 72z USB Drive UEFI BIOS F6KT18A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 504
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre Edge 72z USB Drive UEFI BIOS F6KT18A jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre Edge 72z USB Drive UEFI BIOS F6KT18A, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9204TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A lub Toshiba Satellite L450 Modem Driver 2.1.77 for XP. Lenovo ThinkCentre Edge 72z USB Drive UEFI BIOS F6KT18A to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: