Lenovo ThinkCentre Edge M71z Keyboard / Fingerprint Reader Drive

Lenovo ThinkCentre Edge M71z Keyboard / Fingerprint Reader Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 451
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre Edge M71z Keyboard / Fingerprint Reader Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre Edge M71z Keyboard / Fingerprint Reader Drive, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. dp3055_64pcl_xp_03_v_263_k.zip czy dp204a_w98-me_pcl_tc_v2.18.zip. Aplikacja Lenovo ThinkCentre Edge M71z Keyboard / Fingerprint Reader Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: