Lenovo ThinkCentre M51 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP

Lenovo ThinkCentre M51 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma HLDS.

Liczba pobrań: 389
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HLDS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M51 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre M51 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19, czy Brother HL-2240 Printer Driver Language Switching Tool 1.0.7.1. Kod programu Lenovo ThinkCentre M51 HLDS GSA-H10N Firmware 1.00 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: