Lenovo ThinkCentre M55e HLDS GSA-H60N Firmware CX05

Lenovo ThinkCentre M55e HLDS GSA-H60N Firmware CX05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma HLDS.

Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HLDS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M55e HLDS GSA-H60N Firmware CX05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HLDS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkStation M52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/ i Biostar TZ77MXE Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista. Lenovo ThinkCentre M55e HLDS GSA-H60N Firmware CX05 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: