Lenovo ThinkCentre M57e Mouse Driver 6.48

Lenovo ThinkCentre M57e Mouse Driver 6.48 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 559
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M57e Mouse Driver 6.48 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M57e Mouse Driver 6.48, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16-1040US Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C czy Asus P8H61-V Realtek LAN Driver 5.792/ 6.250/ 7.50 for XP/ Vista. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M57e Mouse Driver 6.48 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: