Lenovo ThinkCentre M57p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M57p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki HLDS.

Liczba pobrań: 429
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HLDS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M57p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma HLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Brother HL-5370DWT Wireless Setup Helper 1.01.0002 for Vista/Win i Brother HL-4570CDW Wireless Setup Helper 1.01.0001 for Vista/Win. Lenovo ThinkCentre M57p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: