Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7

Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HLDS.

Liczba pobrań: 471
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HLDS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma HLDS.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre Edge 91z Slim USB Keyboard Driver 1.10 for XP i MSI Z68A-GD65 (G3) BIOS P.1. Lenovo ThinkCentre M58e HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: