Lenovo ThinkCentre M58e Marvell LAN Driver 11.44.1.3

Lenovo ThinkCentre M58e Marvell LAN Driver 11.44.1.3 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Liczba pobrań: 295
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M58e Marvell LAN Driver 11.44.1.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M57e Realtek HD Audio Driver 6.0.1.5653 for V i Brother HL-5370DWT Printer Driver / Software B1 for Windows 7. Lenovo ThinkCentre M58e Marvell LAN Driver 11.44.1.3 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: