Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 289
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sanoxy CA-U3EXP ExpressCard Driver 1.0.1.0 for 2000, czy Samsung NP350U2A Notebook BIOS 1.0.0.2 for Windows 7. Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2