Lenovo ThinkCentre M62z USB Drive Flash UEFI BIOS F0KT17A

Lenovo ThinkCentre M62z USB Drive Flash UEFI BIOS F0KT17A to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 397
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M62z USB Drive Flash UEFI BIOS F0KT17A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus X54H Notebook Azurewave Bluetooth Driver 7.4.0.40 for Windo i Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 0406. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M62z USB Drive Flash UEFI BIOS F0KT17A może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: