Lenovo ThinkCentre M70z CastleNet Bluetooth Driver 6.2.71.214 fo

Lenovo ThinkCentre M70z CastleNet Bluetooth Driver 6.2.71.214 fo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHERS.

Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHERS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M70z CastleNet Bluetooth Driver 6.2.71.214 fo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI Z77A-GD80 BIOS 1.0 i Asrock H77M-ITX BIOS 1.00. Lenovo ThinkCentre M70z CastleNet Bluetooth Driver 6.2.71.214 fo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: