Lenovo ThinkPad Edge 11 Qualcomm Gobi 2000 WLAN Driver Boot Code

Lenovo ThinkPad Edge 11 Qualcomm Gobi 2000 WLAN Driver Boot Code są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge 11 Qualcomm Gobi 2000 WLAN Driver Boot Code to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Brother MFC-J6710DW Printer Web BRAdmin 1.60.0001 i Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology En. Lenovo ThinkPad Edge 11 Qualcomm Gobi 2000 WLAN Driver Boot Code poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: