Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility 1.09

Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility 1.09 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 158
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility 1.09 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility 1.09 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus X54C Notebook Virtual Camera Utility 1.0.23 for Windows 7 x, czy Asus X44HR Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.480 for Windows 7 . Lenovo ThinkPad Edge 13 Battery Firmware Update Utility 1.09 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: