Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win

Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Realtek.

Liczba pobrań: 319
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Realtek
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Realtek.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L635 HDD/SSD Alert Utility 3.1.64.6 for Window i Toshiba Satellite L635 PC Health Monitor Tool 1.6.0.64 for Windo. Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: