Lenovo Thinkpad Edge E40 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Wi

Lenovo Thinkpad Edge E40 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 187
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo Thinkpad Edge E40 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Wi są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo Thinkpad Edge E40 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Samsung UN37C5000QF LED TV Firmware 1014.1/2004.1, czy Acer Aspire V3-571G Synaptics Touchpad Driver 16.2.10.19 Upgrade. Lenovo Thinkpad Edge E40 Power Manager Utility 6.38 for Vista/Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: