Lenovo ThinkStation A52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/

Lenovo ThinkStation A52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/ to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lite-On.

Liczba pobrań: 354
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lite-On
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkStation A52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/ jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lite-On.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkStation A52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Disk Mode Switch Utility 1.1.0. czy Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Wi-Fi Share Utility B12.0216.1. Aplikacja Lenovo ThinkStation A52 Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP/ może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: