Lifestyle For Men Magazine 3.2.1

Lifestyle For Men Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Lifestyle For Men Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników azacreations

Liczba pobrań: 800
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
azacreations
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lifestyle For Men Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Lifestyle For Men Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników azacreations.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.2.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić K MAG oraz Black & White Photography - The leading magazine for the mod.

Ocena:
Twoja ocena: