Lotto Plus XP 7

Lotto Plus XP to aplikacja stworzona dla wszystkich fanów gier liczbowych spod znaku lotto. Twórcą programu jest firma Remida.

Liczba pobrań: 2716
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
REMIDA
Rozmiar: 7.92 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lotto Plus XP to program komputerowy przeznaczony do wspomagania użytkownika w grach liczbowych: multi multi, zakłady specjalne, lotto, twój szczęśliwy numerek i mini lotto . Posiada liczne opcje prowadzenia statystyk i typowania liczb, dzięki czemu gracz będzie mógł łatwiej obstawić swoje zakłady.

Lotto Plus XP to program łatwy w obsłudze. Użytkownik może skorzystać z 13 rodzajów typowań prawdopodobnych liczb, w których można dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją ' Dodaj/odrzuć liczby ' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów). Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy; Można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań. Program został stworzony przez Remida.

Ocena:
Twoja ocena: