Lux Auto Brightness 0.68

Lux Auto Brightness to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Lux Auto Brightness może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Vito Cassisi

Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: 7,46 zł
Producent/dystrybutor
Vito Cassisi
Rozmiar: 71 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lux Auto Brightness to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Lux Auto Brightness dzięki zaangażowaniu pracowników Vito Cassisi.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 0.68. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić WiFi File Transfer Pro oraz Smart Keyboard PRO.

Ocena:
Twoja ocena: