Luxury Interiors 3.5.2

Luxury Interiors to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Luxury Interiors powstało w studiu firmy BlueToad, Inc..

Liczba pobrań: 688
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BlueToad, Inc.
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Luxury Interiors to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Luxury Interiors dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 3.5.2 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić DZIECKO - Magazyn dla rodziców oraz Trendenser.

Ocena:
Twoja ocena: