Mozilla Firefox 4.0 Beta 10 (Mac)

Wygodna, szybka i niezawodna oraz jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym.

Liczba pobrań: 139
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Mozilla.org
Rozmiar: 29.33 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym. Najnowsza beta wersja oznaczona numerem 10 to zmiany w obsłudze synchronizacji, lepsza stabilność, usunięte błędy związane z nową funkcją "App Tab" czy dodana obsługa ekranów dotykowych w Windows 7. Dodatkowo pojawiła się nowa funkcja o nazwie "Panorama", która pozwala lepiej zarządzać zakładkami.

Mozilla Firefox 4.0 to jednak wciąż ta sama, wygodna, szybka i niezawodna przeglądarka. W podstawowej wersji aplikacja udostępnia niemal tylko kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menedżer pobierania plików.

UWAGI

Wersja beta może działać niestabilnie i powodować błędy niekompatybilności z niektórymi dodatkami.

Ocena:
Twoja ocena: