Magazine 'Sweet dreams' 1.8

Magazine 'Sweet dreams' to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Magazine 'Sweet dreams' to aplikacja wprowadzona na rynek przez Sergey Rudnev

Liczba pobrań: 724
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Sergey Rudnev
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Magazine 'Sweet dreams' to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Magazine 'Sweet dreams' powstało w studiu firmy Sergey Rudnev.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.8 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Java Magazine oraz Trendenser.

Ocena:
Twoja ocena: