Magic Numbers Magazine 1.7.0

Magic Numbers Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Magic Numbers Magazine odpowiedzialna jest firma Appgeneration Software.

Liczba pobrań: 761
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Appgeneration Software
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Magic Numbers Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Magic Numbers Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Appgeneration Software.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.7.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić iPhone Life Mag oraz La Tribune pour iPad.

Ocena:
Twoja ocena: