mbw! By Mercedes-Benz 2.2.1

mbw! By Mercedes-Benz to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. mbw! By Mercedes-Benz zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio PressPad Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 824
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
PressPad Sp. z o.o.
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

mbw! By Mercedes-Benz to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. mbw! By Mercedes-Benz może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników PressPad Sp. z o.o.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić AŚ 4x4 oraz Pilot Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: