Men’s Health Magazine 2.1

Men’s Health Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Men’s Health Magazine zostało stworzone przez firmę Rodale, Inc..

Liczba pobrań: 713
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Rodale, Inc.
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Men’s Health Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Men’s Health Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Rodale, Inc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić SALSA MAG oraz Cafe Racer.

Ocena:
Twoja ocena: