Men's Health Magyarország 1.0.7

Men's Health Magyarország to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Men's Health Magyarország zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Five International Kft.

Liczba pobrań: 553
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Five International Kft
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Men's Health Magyarország to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Men's Health Magyarország to aplikacja wprowadzona na rynek przez Five International Kft

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.7 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Nowiny oraz Martha Stewart Weddings Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: